Site yazarı olmak ister misiniz?

Yazılarınızı, fikirlerinizi ve görüşlerinizi kitlelere aktarmak mı istiyorsunuz? Bunun için sıfırdan bir internet sitesi kurmak yerine internet sitemizde yazar olabilirsiniz. Her Şey Burada internet sitesinde tarih, teknoloji, gündem, kişisel gelişim konularında yazı yazabilirsiniz. Bunun için şartlar aslında çok basit.

  1. Türkçe’yi doğru kullanmak,
  2. İmla kurallarına uymak,
  3. Noktalama işaretlerini doğru kullanmak
  4. Herhangi bir siyasî görüşü savunmamak.
“Yazar olmak istiyorum” isteğinize karşılık veriyoruz

Bu basit ve her yerde uyulması gerekenler kurallara uyarak yazı yazabilirsiniz. Bu noktada, sitemizde “yazar olmak istiyorum” isteğinizi kolayca yerine getirebirsiniz. Bazı teknik konuları size detaylıca anlatacağız.

Eğer siz de internet sitemizin bir parçası olmak isterseniz bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyin. İletişim sayfamızın bağlantısını vermeden önce şunu belirtelim:

  • “Mesajınız” bölümüne yetkin olduğunuz konuları yazın. Yani sitemizde ne tür içerikler yazabileceğinizi belirtin.
  • Ardından sizinle iletişime geçmek adına en az bir sosyal medya hesabınızın bağlantısını ekleyin.
  • Ne yapmaktan hoşlandığınızı ekleyin.
  • Son olarak neden yazmak istediğinizi de ekleyin.
  • Eklemek istediğiniz başka bir şey varsa ekleyebilirsiniz.

Yazar olmak istiyorum diyorsanız, bir internet sitesinde fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız hiç çekinmeden bizimle iletişime geçin. İletişime geçmek için tıklayın.

Rıdvan Atmaca

Ben Rıdvan Atmaca. 2003 Bursa doğumluyum. Teknoloji, gündem, tarih konularına meraklıyım. Araştırma yapmak ve öğrenmek en büyük tutkum.

Yorum Yazın